Balıkesirspor bu hafta ligdeki gerçek rakiplerinden birisi olan Adıyamanspor ile kendi evinde oynayacak..

Özellikle son üç hafta futbol olarak olumlu gelişmeler gösteren ve bunuda skora yansıtan kırmızı beyazlılar için bu maç 6 puanlık bir maç..!

15 puanla 16.sırada olan Balıkesirspor kendisi ile aynı puan ve bir basamak üstündeki Adıyamanspor’u yendiği takdirde lig sıralamasında üstlere doğru hatrı sayılır bir sıçrama yapacaktır..

Peki Balıkesirspor böylesine önemli bir maçtan 3 puan çıkarabilecek mi..?

Bizim temennimiz bu yönde, futbolcu kardeşlerimde inanıyorum ki; 90 dakika boyunca ellerinden gelenin fazlasını yaparak Adıyaman’dan 3 puanı kopartıp alacaklardır..Bunu yapacak güçteler..

CÜNEYT HOCA YUNUS’A KAÇ PUAN VERDİ..?

Türk hakemliğinin yüz akı Cüneyt Çakır, milli takımın Çekya ile yaptığı özel karşılaşmada çaldığı düdük ile hakemlik yaşantısını noktalayıp bir başka önemli göreve merhaba dedi.. Cüneyt Hoca bundan sonra TFF’nin ‘ Hakem İzleme Komitesi’ adına hakemleri izleyerek değerlendirmede bulunacak..

İşte bu görevinin ilk maçında Cüneyt Hoca, 1461 Trabzonspor – Balıkesirspor arasında oynanan karşılaşmada Mardin Bölgesi hakemi olan Yunus Dursun’u izledi..

Maçın son dakikalarında Balıkesirspor’un ofsaytan yediği gol sonrası merak ediyorum Cüneyt Çakır, maçı katleden orta hakem Yunus Dursun’a kaç puan verdi..?