10 milyon lira ile geliyoruz diyen atarlı başkan hala tapularını vermediği evlerle ilgili olarak; “ Borcu indirdik”diyor.. Bakacağız..

Bugünkü konu ise malum Akar’a olan borç..

Nuno dosyasından sonra Balıkesirspor’un başına bela olan bu dosyanın hala kapanmamış olduğunu ve hala 1 milyon bilmem ne kadar borcumuz olduğunu son basın toplantısında öğreniyoruz..

Sanıyorum TFF’den Ocak ayında etap etap gelmeye başlayacak olan 11 milyon küsür parada ilk alacaklı yine Akar ( Yanılıyor olabilirim)

Netice de ilk alacaklı, son alacaklı.. Balkes Akar’a hala borçlu gözüküyor..

Akar Balkes’den alacaklı da yönetimde de..!

Hem yönetimde hem alacaklı..!

3 sezon önce benzinlik hatrına kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez misali, bir kalemde 10 milyon gibi bir rakamı Balkes’e indirebilme kabiliyeti olan Akar, her ne hikmetse bu sezon yönetimde olduğu halde ‘ölü taklidi’yapıyor..

Atarlı başkanımız Özgür kardeşim; iki lafın birinde; “ Balıkesir’in kodomanları hadi pamuk eller cebe” mesajının içine her ne hikmetse, ‘aile dostum’ dediği kankisi Akar’ı koymuyor..

Sadece forma arkasında Uluova’nın reklamından başka hiçbir sponsorluk bağlantısı olmayan Balıkesirspor’un bu sezon tek isim sponsoru Akar olmalı..!

3 sezon önce 10 milyon verebilen Akar bu sezon aynı parayı basıp Balıkesirspor’un isim sponsoru olmalı..