Balıkesirspor Başkan ve yönetimi insan aklıyla dalga geçiyor..!

Neden mi..?
TFF 1. Lig’in tek transfer tahtasını açamayan ve en güçlü ‘küme düşme adayı’ bizken ve tahtayı açamadığımız için Yusuf Şimşek gibi marka bir ismin istifa ettiği bir ortamda teknik direktörlük için Fenerbahçe ile yolları ayrılan Volkan Demirel’in kapısını çalıyorlar..
Adama sorarlar o zaman; Volkan     Demirel’i takımın başına getirecek kadar paramız varsa neden tahtayı         açtırmıyoruz..
Buna; ‘Ayranı yok içmeye, tahtaravanla gidiyor…” denir.
CEMİLE’Yİ YASİN BAŞKANA BAĞLA SONRA KAPISINA 
‘PARA’ DİYE DİKİL
Hatırlıyorsunuzdur Balıkesir’in en popüler feyk hesabı Cemile Sevinç ile ilgili olarak koltuğa oturur oturmaz atarlı başkan Özgür Yılmaz; “Bu hesabı 6. kat idare ediyormuş” gibilerinden ipe sapa gelmez bir açıklama yapmış hesapta özellikle Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı güçlü isim Yasin Sagay’a aba altından sopa göstermişti..
Daha sonra baktı ki kazın ayağı öyle değil, direk 6. vitesten R yaparak “Özellikle Yasin Başkanıma bize gösterdiği destekten ötürü teşekkür etmek istiyorum” dedi.
Şunu demeye getiriyorum; bu günlerde Balıkesirspor’u Büyükşehir’in destek olmadığı yönünde algı operasyonları hızla devam ediyor… 
Büyükşehir Balıkesirspor’un tüm borcunu tabiki üstlenemez hangi dünyada yaşıyoruz. Ama şunu bilmenizi isterim Büyükşehir özellikle Yasin Sagay’ın insiyatifi ile sadece bu sezon değil diğer sezonlarda da Balıkesirspor’a ciddi miktarda maddi destek sağladı..
Balıkesirspor Başkanlık koltuğuna Büyükşehir’e güvenip oturacaksan bende cebimdeki üç-beş kuruşla o koltuğa otururum yeğen..!