Giray Bulak, Ali Tandoğan ve Yusuf Şimşek çok önemli isimlerin teknik direktörlük yaptığı Balıkesir-spor’da adaysızlıktan Başkanlık koltuğu elinde kalan Özgür Yılmaz adaylık sürecinde diyor du ki; “Yönetim olarak 10 milyon lira ile geliyoruz hatta sponsorlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde tüm borcumuzu bile kapatacak durumdayız..”

O vakit bu lafları duyunca aynen şöyle bir tepki vermiştim; “Hoooppp deeee. Yürü be koçum kim tutar seni..!” Mesala şu yönetimdeki her bir ismin 500’er yüz bin lira koyup toplamda 10 milyon lira ile geliyoruz lafı var ya.. Hemen o konu ile ilgili zamanında yaşanan bir olayı size aktarayım.. 
Özgür kardeşim kendisine bu işe iteleyen akıl hocası(!) ile birlikte yönetim yapmak için kendine yakın genç iş adamlarını dolaşıyor. Bir tanesi ile aralarında şu konuşma geçiyor. Özgür yönetime almak istediği isme; “Birader adam başı 500 koyuyoruz”. 
Arkadaşı cebinden bildiğin 500 lirayı çıkarıp masanın üstüne koyuyor. Özgür; “Bu ne..?” diye sorduğunda karşısında ki kankası; “500 dedin ya” cevabı veriyor.. Özgür ise; “500 lira değil 500 bin lira”deyince, kankası masanın üzerine koyduğu 500 lüğü alıp tekrardan cebine koyup; “Size hayırlı işler bol güneşler”diyor..
Koltuğa oturduklarında Ümit Arslan başkan döneminde takımın başında olan marka isim Yusuf Şimşek’le temasa geçen yeni yönetime Şimşek; “Transfer tahtasını açarsanız devam ederiz, açamazsanız ben bırakırım” diyor. 
Bir iki hafta bekleyen Yusuf Şimşek bakıyor ki; arkadaşlar hayal aleminde aklı Balıkesirspor’da kalarak istifayı veriyor..Sonrasında ise arkadaşlar Volkan Demirel’e teklif götürdük ama İsmek Kamak’la anlaştık diyorlar..
5’de 0 çeken İsmet Kamak’la yolları ayıran yönetim ise şimdiler de Yılmaz Vural’la görüşüyoruz paylaşımı yapıyor.. Bence Napoli’yi bırakan Genara Gattuso ile temasa geçseler daha iyi..!