U 19 Türkiye Şampiyonasında Balıkesirspor yarı finale kaldı..

Bizim çocukların rakibi ‘alt yapı’da marka olan Altınordu olurken, diğer eşleşmede ise Samsunspor ile Bursaspor birbirlerine rakip oldular..

Teknik Direktör Umut Baysal, yardımcı antrenörler Zafer Özkanay, Rıdvan Karaca, İsa Karaoğlan ve kaleci antrenörü Bekir Gür ile birlikte Genel Koordinatör Abdullah Arabacıoğlu ve Alt yapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi İbrahim Teke ile birlikte Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan, bizim çocukların bu başarısının mimarları.. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz..

En son Bandırmaspor’u 2-1 yenerek Altınordu ile yarı finale çıkan bizim çocuklara Başkan Ümit Arslan 20 bin lira prim açıklarken işin ilginç bir yanı ise turnuvaya katılan tüm takımlar arasında forma sporsoru olmayan tek takımın Balıkesirspor U19 takımı olması..

İki lafın birinde ‘alt yapıya’ önem verilmesi gerektiğini vurgulayanların ‘bizim çocuklara’ sporsor olmasını ümit ederim..!

Türk futbolunda alt yapı olarak ‘marka’olan Altınordu ile eşleşen bizim çocuklar bu maçtan da galip ayrılarak final yaparlarsa hiç şaşırmam..

Netice de elimizin altında çok kaliteli ‘bizim çocuklar’ var.. Umarım bu sezon onlardan A takımda çok daha fazla faydanabiliriz..