Balıkesirspor’un Boluspor galibiyetini sahiplenmek isteyen(!) AK Parti’nin Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, yanına Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ile Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu’nu alıp bir tepside baklava yaptırıp kulübü ziyarete gitmiş..

O kadar ziyareti bizim ‘Güvercin Severler Derneği’de yapıyor..!

Mesele şu; Balıkesirspor şu anda TFF 1.Ligde transfer tahtası kapalı tek takım.. Atar giderci Başkan  Özgür Yılmaz bu işe girdiğine gireceğine bin pişman..!. Balkes ligin ün düşük mali değeri olan takım durumunda.. Ve üstelik en büyük tehlike ‘Ulusal Lisansı’ alamadığı zaman puan silme cezası alacak olması..

Böylesine vahim bur durumda futbolcuların Boluspor galibiyeti aslında şehrin ileri gelenlerine çok önemli bir mesajdı..

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ile Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu’nun yapabilecekleri belli, onları bu konuda eleştiremeyiz ama milletvekili Yavuz Şubaşı’nın sabaha kadar eleştirebiliriz..

Neden mi..?

Şundan..

Bursaspor- Adanaspor maçında Timsal Arena’nın Led’lerinde Ziraat Bankası, Vakıf Bank gibi devlet bankalarının reklamları dönüyor. Bu şu anlama geliyor.. AK Parti’nin Bursa vekilleri takımlarına ‘devlet desteği’ sağlayabilir..

Bizimki de bir tepsi baklava ile işi sahipleniyor..!

Sende Balkes’e Ziraat Bankası ve Vakıf Bankın ilanları getir de vekilliğini görelim.. Bu işler öyle baklava börekle dönmüyor.. Yemiyoruz..!