Bakıyorum da Altay mağlubiyeti sonrası sosyal medya da Başkan Ümit Arslan'a, Teknik Patron Yusuf Şimşek'e, futbolculara kısaca Balıkesirspor camiasına belli kesim tarafından saldırı başladı..

İyi niyet çerçevesinde yapılan her türlü eleştiri bu takıma katkı verecek olmasına rağmen, kötü niyetle yapılan saldırılara cevap, devre arasında Balıkesirspor'a büyük katkı  sağlayan iş adamı Uğur Öztürk'ten geldi.

Ne dedi Uğur Öztürk; "Kardeşim ayıp ediyorsun..  Bize sözde değil özde Balkesli lazım.. İyi günde, kötü günde hep beraber..

Ben şahsım adıma konuşuyorum,  üzerime düşen görevi karşılıksız yapmaya çalışıyorsam sende yapmaya çalışmalısın.. Gün birlik olma günü..

Bizimde zorlu maçlarımız var lakin rakiplerimizin de zorlu maçları var..

Bir Akhisar, bir Menemen bizden avantajlı fikstüre sahip değil..

Ümit Arslan olmazsa bende olmam, sende olmazsın..

Bu iş ekip işi. Beni, seni, o su, busu yok..

Suçlu arıyorsan Ümit Başkan bunda en az suçu olan insandır..

Balkes, bugünden yarına bu duruma düşmedi. Senelerden beri gelen maddi manevi kötü gidişat var..

Ve biz bu kötü gidişatı tersine çevirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Buna Ümit Başkanda dahil..

Bizi de deli yerine koyma. Senin gibi Balıkesir’e gönül veren bir insan olarak gör..

Kim bugün Balkesin aleyhine konuşuyorsa o Balkes düşmanıdır..

 Eleştiri yapılır, ancak bugün değil, zamanı gelince.. Paramız giderse de gitsin. Biz karşılık beklemedik, beklemeyiz de.. Çünkü ben kaybedersem, zaten Ümit Başkanda, sen de, bütün Balıkesir'de kaybetmiş demektir.."

Bu arada Altay maçında akredite oldukları halde stada giremeyip Başkan Ümit Arslan'ın gelmesini bekleyen ve Başkan'ın haklı isyanı sonucu stada giren bir kaç  yöneticiye şu soruyu sormak lazım; " Başkan'ın arkasından film çevirmeyi iyi biliyorsunuz da, aynı performansı stada girişlerde neden gösteremiyorsunuz..?"