Dün ‘Ara transfer’ başladı.. Bu satırları kaleme aldığım dakikaya kadar Balıkesirspor yönetiminin bu konuda nasıl bir yol izleyeceği hala netlike kazanmış değildi..

Ligin dibine demir atmış bir takımın transfer politikası kesinlikle 2.ligde kafaya oynayabilecek bir ekip kurmaktır. NOKTA...

Süper Lig’den düştüğümüz sezondan bu yana kapanması çok zor dosyalarla boğuşan başkan ve yönetimleri insan üstü mücadelelerle bu sorunlara bir şekilde çözüm bulmuş ve neticede bu şanlı markayı ait oldugu bu üst düzey ligde tutmayı başarmışlardı..

Hemen hemen tüm sorunlu dosyaların çözüme ulaşmasından sonra yönetime gelen Özgür Yılmaz ve ekibinin şu ana kadar yaptıkları tek olumlu iş, içerdeki futbolcu ve teknik heyetin paralarının tamamı tamamına ödemiş olmaları.. NETİCE, Balkes paraşütsüz..

Geçtiğimiz günlerde adı Balıkesirspor ile hiçte hoş anılmayan Adana Demirspor’un da menejerliğini yapan Metin Korkmaz’la poz veren Başkan Özgür’ün bu paylaşımının altına taraftarlar; “Aman haa, elini verirsen kolunu kaptırırsın” yorumuna karşılık olarak Özgür kardeşim; “Merak etmeyin herşey kontrol altında” demiş.. Ne kontrol altında bizde bilelim Özgür kardeşim..!

Netice yavaş yavaş kopmalarında yaşandığı Balıkesirspor’un mevcut yönetimi bu tahta işini nasıl halledecekseniz halledin ve ÇÖZÜN BU İŞİ...