Önceki gün sosyal medyada 'Mermerci' lakaplı Balıkesirspor'un maaşlı Basın Danışmanı ile Ankara Barosundan transfer edilen (!) Balıkesirspor Avukatının ortaklaşa düzenledikleri basın toplantısını internet üzerinden ağzın açık izlemiş ve demiştin ki; " Balkes'e yazık ediyorlar"

Şimdi birileriniz diyebilir ki; mermerci ile transfer avukatın basın toplantısının Adanaspor maçında alınan mağlubiyetle be alakası var..?
Ne olduğunu söyleyeyim o zaman..
Futbolcu milleti genel anlamda çok akıllı insanlar grubundan oluşur. Kısa meslek hayatlarında kazanacakları para ile 35 li yaşlardan sonra mesleksiz olarak hayatlarını sürdürmenin plan ve programını yaparlar..
Şu anda ki Balıkesirspor'da ki gibi kaos ortamı futbolcuyu direk etkiler.. Ve futbolcular klüp içinde olup bitenleri çok ama çok iyi bilirler.. 
Işte son üç beş yazımda sürekli eski Başkan Kadir Dağlı ve mevcut Başkan Ümit Arslan arasında gerginlik yaratmaya çalışan ve patronlarının (!) Balkes üzerinden başka hesapları olduğunu ve bunu engellemenin tek yolunun Dağlı ve Arslan'ın kimseyi yanlarına takmadan karşılıklı bir çay içip istişare yapmalarindan geçtiğini belirttim.Ama ben bunları yazdıkça malum kesim yangının üzerine benzini döktü..!
Netice isteksiz ve demoralize bir Balkes ve 3-0 lik Adana depremi..
Balkes'de yönetim mantığı son basın toplantısın aktörleri ile devam edecekse o zaman direk anahtarı onlara verin nasılsa herşeyi çok iyi biliyorlar bari onlar idare etsin..!