Balıkesirspor’un çiçeği burnunda Başkanı Özgür Yılmaz ertelenen kongre sonrasında çektiği videoda; “Hevesimiz kaçtı onun için adaylıktan çekiliyoruz” demişti..

Sonra ne olduysa oldu birden heveslenip; “adayım” dedi ve tek liste ile gidilen seçimde Balıkesirpor’un başkanlık koltuğuna oturdu..

Hevsi kaçmadan önce çektiği videoda ; “Tüm yönetim kişi başı 500 bin lira ile geliyoruz”derken, hevesinin kaçıp aday olmaktan vazgeçtiği video çekiminde ise; “ Biz adaylıktan çekilmesek tüm yönetim ve sponsorlarımız ile Balıkesirspor’un tüm borçlarını kapatacaktır” demişti..

Başkan olarak çektiği videoda da kulağa hoş gelen, “ver mehteri”tarzındaki açıklamaların ardından dönüp dolaşıp konu maddi sıkıntılara geliyor..

O zaman sorarlar adama 1 ay içinde ne oldu da “ tüm borç kapanacak” tan, “maddi sıkıntılar var”a geldik..!

Canım kardeşim Balıkesirspor’a başkan olman için kimse senin kafana silah dayamadı..! Öncelikle çok zor bir göreve talip olduğun için ALLAH yardımcın olsun…  Balıkesirspor tarihinde Belediyeden destek olmadan bu gemiyi yürüten Kadir Dağlı ile Ümit Arslan büyük iş başardılar, şimdi sıra sende.. Aman hevesin kaçmasın..