Bugüne kadar Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve sağ kolu Yasin Sagay ikilisinin kırmızı beyazlı camiayı yeterince destek vermediklerini eleştirmişimdir..

Tabiki ben dışardan ahkam kesen birisi olarak Büyükşehir Belediyesi’nin Balıkesirspor’a maddi destek vermesi konusundaki, “bu iş nasıl kalemine uydurulur“ detaylandırmaları bilemem..

Fakat şunu iyi biliyorum, önceki gün kırmızı beyazlı takımın emekçilerinin biriken maaşlarının ödemesini gerçekleştiren v Yücel ve  Yasin Başkanın haklarını teslim ederim..

Kadir Dağlı döneminde olsun, Ümit Arslan döneminde olsun beklentilerin altında da olsa Yücel ve Yasin Başkanlar takımın sponsor bulmasında önemli katkı sağladılar. Buda dolaylı şekilde Balıkesirspor’a maddi destek anlamı taşıdı..

Geçtiğimiz sezon Büyükşehir’in başını çok ağrıtmadan gemiyi limana yanaştırmayı başaran Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan’a bu sezon özellikle Yücel Yılmaz ve Yasin Sagay ikilisinin bır tık daha fazla destek olacağı ümidini taşıyorum.. Hem Yücel hemde Yasin Başkanın konum ve durumları gereği isimleri yeter..!