10 Sezondur TFF 1. Lig gibi üst düzey bir ligde yer alan Balıkesirspor bu sezon ne yazık ki; beklenen sona doğru emin adımlarla ilerliyor..!

Son 11 yıllık geçmişinde bir kez de Süper Lig gören bu kentin en değerli markası olarak adlandırdığımız Balıkesirspor’umuz ne yazık ki bu önemli sahneden ayrılıyor..!

Aslında gözümüzün önünde eriyip gidiyor desek daha doğru olur..

Sezon başında efsane başkan Ümit Arslan’ın aday olmamasından sonra tek liste olarak gidilen seçimlerde Özgür Yılmaz kardeşim Balkes’in yeni başkanı olarak koltuğa oturdu..

İşte o gün bu gün yapılan onlarca yanlış ve yönetimsizlik neticesinde bu gün anlı şanlı Balkes bu durumda..

Her hafta sonu maçına gidemezsen bile TRT Spor’dan canlı olarak izlediğin Balkes’i bundan sonra eğer stada gitmetsen rüyanda göreceksin..!

TÜMDENİZ GİBİ İSİMLER GEREK

Önceki gün Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi ile birlikte kısa bir sohbetimiz oldu.. 

Bildiğiniz üzere kendisi her daim Balıkesirspor’a destek olan bir isim..  Edremit Bölgesinde çok önemli bir isim olan Tümdeniz’in Balıkesirspor için söylediklerini aynen aktarayım; “Tabi ki bir Edremitspor, bir Bandırmaspor var ama bu şehrin bence en önemli markası ve tek takımı Balıkesirspor..

Eğer bu şehri üst düzey sahnede bir takım temsil edecekse bu Balıkesirspor olmalı. Ben bu düşünce doğrultusunda elimden gelen neyse Balıkesirspor için yapıyorum, yapmayada devam edeceğim..”

Balıkesirspor’un Edremit Körfezinde önemli destekçisi olan ve makamında Balıkesirspor formasını bulunduran Tümdeniz Çelebi gibi isimlerin çoğalması ümidi ile yeni yılınızı kutlarım..