11 maçta 2 galibiyet 9 mağlubiyet alırken ligin dibindeyiz. Bu 11 maçta rakip filelere gönderdiğimiz sadece 8 golle ligin en az gol atan takımı olmamızın yanı sıra yediğimiz 19 gol ile de ligin en çok gol yiyen 4 takımından biriyiz..

Hiç iç açıcı olmayan bu tablo ile ilk yarının son 7 maçına çıkacağız..
Öncelikle Giray Bulak gibi Balıkesirspor’un çok iyi tanıyan marka bir ismin teknik patron olarak camianın başına getirilmiş olması yönetimin şu ana kadar yaptığı en mantıklı iş..
Tabiki Giray Hoca kramponları giyip sahaya çıkmayacak.. Elindeki kadroyu bilerek buyara geldi.. Giray Hoca’nın ‘şapkadan tavşan çıkarmasını’ bekleyemeyiz..
Giray Bulak gibi bir ismi takımın başına getirdiğin zaman transfer döneminde de tahtayı açıp bu hamleyi olumlu yönde pekiştirmelisin.. Yoksa dediğim gibi eldeki mevcut kadronun kapasitesi belli..
Bu şartlar altında en azından ligin ilk yarısının son 7 maçından toplayabildiğimiz kadar puan toplayarak haftadan haftaya azalan umutlarımızı sürdürmemiz gerekiyor.. Bunun içinde öncelikle bu hafta sonu Menemenspor deplasmanından 3 puanla dönmemiz gerekiyor..