Ligin ilk yarısı 6 maç sonra bitiyor.. Hepimizin malumu 6 puanla ligin dibindeyiz. Şu ana kadar Boluspor ve Ankara Keçiören maçlarından 3 puanla ayrılırken, diğer tüm maçlarda 0 çektik..

İlk yarıda kalan 6 maça baktığımız zaman bugün oynayacağımız Manisa FK maçı ‘köprüden önceki son çıkış’ maçı görünümünde.. Sonraki maçlar ise sırasıyla super lig kovalayan Ankaragücü ve Ümraniyespor, ezeli rakip Bandırmaspor , Eyüp ve düşme hattındaki Altınordu ile..
Bu manzara da puan veya puanlar alabileceğimiz Manisa FK ve Altınordu maçları gözüküyor.. Diğer maçlardan alınacak her puan değil altın uranium değerinde olur..
Giray Bulak’la ilk kez Menemenspor maçına çıkan Balıkesirspor’da öncelikle oılumlu yönde çok büyük değişiklikler olduğunu gördük tecrübesi tartışılmaz teknik isim Giray Bulak ile Balıkesirspor’un her hafta çok daha olumlu futbol ortaya koyacağına inanıyorum ama şu gerçeğide görmeden edemeyeceğiz, sahaya Giray Hoca çıkıp oynamayacak, onun uygulamak istediği oyun düzenini sahada uygulayacak olan futbolcularımız. Umarım Manisa FK maçı umutlarımızın devamı için yeni bir başlangıç olur..