Balıkesirspor TFF 1. Lig serüveninde en kritik günleri yaşıyor..

19 takımın yer aldığı ligde son olarak Denizlispor’unda ‘Transfer tahtası’nı açtırmasından sonra tek yasaklı Balıkesirspor kaldı..

Balıkesirspor’un genç başkanı Özgür Yılmaz ise değişik bir yapıya sahip..

Biraz sokak jargonu ile konuşuyor..

Bu çok sıkıntı değil ama sıkıntı şu.. Hem sokak jargonu ile konuşup hemde Balıkesirspor’a katkı sağlayabilecek kurum ve kuruluşlara ‘Atar-gider’ yaptığın zaman işin rengi değişiyor..

Özgür kardeşim bu tavrı ile bir anda kendinle beraber Balıkesirspor’u da yalnızlaştırıyor..

Aslında şunu çok iyi biliyorum.. Başkan Özgür Yılmaz özellikle transfer tahtasının açılması için büyük mücadele veriyordur ama dedim ya bu mücadelede konuşma tarzı ve davranışları ile yalnız kalıyor..

Sonuçta 4 takımın küme düşeceği ligde en sıkıntılı ekiplerin başında geliyoruz.. Aslına bakarsanız Teknik Direktör Yusuf Şimşek eldeki malzeme ile çok iyi iş çıkarmış durumda… Tahtayı açıp Şimşek’in oyun düşüncesine uygun 3-5 transfer ile bu takım lige rahat rahat tutunur.. Hem Bolu hemde Samsun maçındaki istek ve arzu bunu gösterdi.. Ama dedim ya lig uzun bir maraton ve eldeki kadronun bu uzun ligi kaldırması çok ama çok zor..

Son söz olarak Özgür kardeşim.. Seni tanımam bilmem.. Tarzını beğenen vardır, beğenmeyen vardır.. Ama şunu bil ken bu kentin en değerli markasının başkanısın. Ne olur konuşmalarına ve tavrına biraz dikkat et.. Kurtulabileceğimiz noktalar varsa, senin bu tavrın ve tarzın o noktaları öldürüyor.. Öfkeyle kalkan zararla oturuyor..