Balıkesirspor’un Boluspor karşısında aldığı galibiyet çok anlam taşıyor.. Yeniden üstüne basa basa belirteyim, bu galibiyet öncelikle Teknik Patron Yusuf Şimşek ile ekibi ve futbolcuların inançları sayesinde gerçekleşti..

Tabiki lig çok uzun bir maraton.. Eldeki mevcut dar ve kısıtlı kadro bu ligi kesinlikle kaldıramaz. Bunu hepimiz biliyoruz. Bu işin sakatlıkları var, cezalıları var, formsuzlukları var, var oğlu var.. Tüm ligi eldeki 13-14 kişilik kadro ile bitirebilmen mümkün değil..

Onun için ne yapılması gerekli..? ‘Transfer tahtasının açılması’ gerekli..

İş tahtanın açılması ile de bitmiyor.. Piyasa da mevcut ve bu ligi kaldırabilecek futbolcuları bulman önemli.. ( alan aldı satan sattı, bu saatten sonra ligi kaldırabilecek hangi futbolcuyu alacaksın orası da ayrı muamma..!)

Başkan Özgür kardeşim, sosyal medyadan şahıslara laf yetiştirmek ve Balıkesir’in godomanlarına laf sokuşturmak yerine bence Samsunspor maçı sonrası asli işlere konsantre olmalı ve çıkış yolu bulmalı..

 Birde şunu hatırlatmakta fayda var.. Başkan Özgür Yılmaz yönetime gelmeden önce; “ 10 milyon lira ile geliyoruz. Hatta sponsorlarımız ile yaptığımız görüşmelerde Balkes7in 80 milyonluk borcunu bile kapatacaktık” gibilerinden bir paylaşım yapmıştı.. 80 milyondan vaz geçtik, 10 milyon canlıyı masaya koyarsanız zaten bu iş kendiliğinden çözülür..!