Balıkesirspor’un, önce Samsunspor, sonra da Adanademirspor maçlarında ki iptal edilen goller ve verilmeyen kırmızı kart pozisyonları özellikle son 15 günde tüm ulusal kanalların spor programlarında dakikalarca yorumlandı..

Balıkesir olarak tanıtımımızı yapmak için ulusal medya alanlarına parası karşılığında bir çok iş yaptırdık, yaptırmaya da devam ediyoruz.

Oysa Balıkesirspor bulunduğu lig itibari ile her hafta 90 dakika TRTSPOR ekranlarında reklamımızı yapıyor hem de cebimizden 5 kuruş harcamadan..!

Şunu demeye getiriyorum..

Balıkesirspor’un bulunduğu TFF 1.Lig Türk futbolunun en iyi iki sahnesinden birisi ve bu sahnede yer almak her şehrde nasip olmuyor.. Bu değeri iyi bilip Balıkesirspor’a bu gözle bakmak vizyon meselesi..!

Önümüzdeki sezon 4 takımın küme düşeceği bu ligin çok daha zorlu geçmesi hepimizin malumu. Bu sezon insan üstü bir mücadele ile şehrin en değerli markasını, Türkiye’nin en değerli iki liginden birinde bırakmayı başaran Başkan Ümit Arslan ve ona inanan yönetim ekibine bu sezon destek vermek bu memlekette yaşayan, kazanan, sunuyu içip ekmeğini yiyen her insan için görevdir..