Boluspor karşısında Balıkesirspor'lu futbolcuların mücadelesini görünce; " Umut var" dedim..

Öncelikle bu sezon geçtiğimiz sezonlara nazaran 4 takımın bu ligden düşecek olması ve com güçlü mali yapılarıyla en az 6-7 takımın ligde olması, transfer tahtası kapalı olan Balıkesirspor için kara bulut anlamı taşıyor..Tabiki birde çoğunluğun ortak izlenimi ilginç tarzıyla tepki çeken bir başkanın olması..!
Ama dedim ya Boluspor karşısındaki mücadele ayakta alkışlanacak bir mücadele..

Özelikle Teknik Patron Yusuf Şimşek'in elindeki bu dar ve kısıtlı kadroyu olanaksızlıklar içinde böylesine hazır etmesi ise ayrı bir onur mücadelesi olmuş..!Tekrar ediyorum Yusuf Şimşek gibi marka bir isim bu şartlarda Balıkesirspor için büyük nimet..
Bu arada takıma U 19'dan monte edilen Hüseyin ve Erdem için tek söylenecek söz; " Harikasınız çocuklar.. Allah yolunuzu açık etsin"
Öte yandan 3 puanı getiren golü atan Anıl'a ayrı bir parantez açmak gerek..Boluspor maçında yaşlı kurt tüm gençlere örnek oldu ve terinin son damlarında kadar mücedele etti..
Kısaca Boluspor karşısında alınan bu onurlu mücadele başta Yusuf Şimşek ile teknik ekip ve tabiki futbolcu kardeşlerimin onur mücadelesinin bir parçasıdır..