Öncelikle şunu baştan hemen belirteyim.. Balıkesirspor Başkanı genç kardeşimiz Özgür Yılmaz kendine özgü bir yapıya sahip..’ Delikanlılık’ üzerine kurulu olan yapısı gereği yaptığı bazı sosyal medya paylaşımları konumu itibari ile Balıkesirspor Başkanı sıfatı ile uyuşmuyor..!

Şöyle ki; en son olarak Emin Buldan ile ilgili olarak kavgada söylenmeyecek bir paylaşım yaptı ve işin en ilginç yanı ise aynı paylamışı Balıkesirspor’un resmi internmet sitesine de koydurdu..

Özgür kardeşim bak sana bir konuyu aktarayım.. Hani sen Emin Buldan’a belden aşağıya salladığın o paylaşımı Balıkesirspor’un resmi internet sitesine de koydurdun ya.. Sonra ne mi oldu, melesa beni Eyüpspor’da yönetici olan bir arkadaşım arayarak; “ Hayırdır birader sizin resmi internet sitesinde edep ve adaba aykırı bir paylaşım var göndür mü” dedi..

Bu şu anlama geliyor.. Birileriyle kavga edeceksen bunu kendi sosyal medya mecranda yap ( Bu bile yanlış. Sen Balıkesirspor Başkanısın, protokolde oturacakrsın, yazdıkları çizdikleri kadınlar çocuklar okuyacak)..

Neticede Emin Buldan’ın yazdıklarını aslında hepimiz biliyoruz.. kimse salak değil ama hepimizin bir Balıkesirspor duruşu var ve bu yüzden de konu Balıkesirspor’un çıkarları olduğu için salağa yatıyoruz..!

Emin Buldan yatmamış..! Buda onun tarzı bilemem..!

Ama sen Balıkesirspor Başkanı olarak söylemlerinde seviyeyi bu kadar aşağıya çekersen seni savunacak bir şey bırakmazsın.. Son söz olarak kardeşim Özgür Yılmaz, bu tarzda bir paylaşım ne sana nede Balıkesirspor’a yakışmadı.. Hemde hiç yakışmadı..