Önceki hafta Ankaragücü ve ardından Ümraniye mağlubiyetlerdi.. Her iki rakipte süper lig kovalayan ekipler ve Balıkesirspor her iki maçta pisi pisine yenildi desek yanlış olmaz..

Öncelikle Giray Bulak gibi çok önemli bir ismin takımın başına gelmesinin ardından futbol mantalitesi olarak önemli bir gelişme gösterirken ne yazık ki gol yollarındaki eksikliğimiz puan ve puanlar almamıza engel oluyor.
Çok zor gol yozisyonları5 üretmemizin aksine öylesine basit goller yiyiyoruz ki; inanın amatör kümede yenmeyecek goller Balıkesirspor fileleri ile buluşuyor.. Öncelikle takımın en gerisinde olan Batuhan İşçiler kardeşim kesinlikle bu ligin futbolcusu değil. 
Çok iyi niyetli olabilir ama bu lig iyi niyetle gitmiyor.. Neredeyse yediğimiz her golle ne yazık ki Batuhan’ın kademe hatası var.
Küme düşme hattında ki makas aralığı iyice açıldı.. İlk yarının bitmesine son 3 maç var.. Bu hafta ezeli Bandırma deplasmanı ardından gerçek rakibimiz Altınordu ve en son olarak ta süper lig adayı Eyüp deplasmanı.. Bu üç maçtan en az 4 puan çıkaramadığımız zaman devre arasında transfer tahtasınıda açsan kümede kalma şansımız çok düşük olacak.. 
Kısaca Balıkesirspor gibi bu şehrin en değerli markasına yazık oluyor..