DEVA Partisi, ilçe teşkilatlanma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. DEVA Partisi Balıkesir kurucu üyeleri arasında yer alan Can Çağrı Yeşilsu Altıeylül İlçe Başkanlığına getirildi.

DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanı Avukat Kemal Aydemir'in önerisi ve parti genel merkezinin onayı ile göreve atanan Avukat Can Çağrı Yeşilsu mazbatasını aldı. 

“DERTLERE DEVA OLACAĞIZ”
DEVA Partisi’nin dinamik yapısı ve siyasette yeni bir bakış açısı olduğu belirten Yeşilsu “Katılımcı ve şeffaf yapısı, bilimsel ve gerçekçi programı, nitelikli insan gücüyle DEVA'nın ülkemizde siyasetin yalnızca içeriğine değil yapılış şekline de yeni bir soluk getireceği hemşehrilerimizin takdirindedir. Bizler de oluşturacağımız dinamik ilçe teşkilatı yapısıyla; partimizin ilke ve değerlerini Altıeylül'de temsil edecek, dertlere DEVA parti programımızı hemşehrilerimize anlatacağız. Bu süreçte her zaman bana destek olan  İl Başkanımız Sayın Kemal Aydemir'e ve samimi ilgilerini bizlerden esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan olmak üzere tüm Genel Merkez Yönetim Kurulumuza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.