Bugünkü Haberler

YÜCEL BAŞKAN BEKLENİYORSUN..

Dün tesislerde Teknik Patron Ali Tandoğan’ın basın toplantısı vardı. İstanbulspor maçı ile ilgili kafasındakileri paylaştı. Toplantının sonunda sohbet ederken konu döndü dolaştı şehrin takıma sahip çıkıp çıkmamasına geldi. Tandoğan; “Sayın valimiz geldi ve bu bize büyük moral oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız ise hiç gelmedi. Kendisini yakınen takip ediyor ve vizyonel yapısı çok beğeniyorum. Oda benim gibi genç bir isim, keşke gelse.Böyle bir ziyaret takım üstünde çok olumlu moral motivasyon oluyor. ”.

Benden söylemesi..

Yani paru-tura işlerine zaten Başkan Kadir Dağlı koşturuyor..! Teknik heyet ve futbolcuların şu anda Büyükşehir Belediye Başkanından tek isteği kendilerine manevi destek çıkması. Sanıyorum bu o kadar zor olmasa gerek..!

YÖNETİM İÇİ ÇATLAKLAR..

Başkan Kadir Dağlı kardeşime yine bir önerim olacak. Balıkesirspor için gerçekten insan üstü bir mücadele veriyor. 24 saatin 4 saati uyku 20 saati Balıkesirspor için mesai.. Kah İstanbul’da, kah Ankara’da.. Gecesi yok gündüzü yok. Bu tempoda bir yanlış yapıyor aslında Nedir o?. Her işe kendi yetişmeye çalışıyor. Onlarca kalemin yer aldığı Balıkesirspor’da en küçük bir detayla bile bizzat kendi ilgilenmek istiyor. Yönetim kurulundaki görev dağılımı içindeki arkadaşlar üzerlerine düşeni yaptıkları zaman en azından para-tura bulma işleri için Başkan Kadir Dağlı’nın önü daha fazla açılacak ve daha fazla koşturacak.. Şimdi konuyu neden buraya getirdim. Son günlerde yönetim içinde bazı isimlerin ‘ayaklanma’ hazırlığı içinde olduğu istihbaratı alıyorum. Yapmayın beyler, her şey yavaş yavaş yoluna girerken birde içerden siz cephe açmayın..! Hani şu ‘paçadan çekme’ huyundan bir vaz geçsek artık diyorum..! Yok en sonunda ben alacağım paçanızı aşağıya..Yetti beyav…!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa