Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

“Ekonomik, pratik, tam senlik yolculuk” sloganıyla yola çıktı, şimdi birinci yıl dönümünü kutluyor

“Ekonomik, pratik, tam senlik

“Ekonomik, pratik, tam senlik yolculuk” sloganıyla yola çıkan ve sunduğu yenilikçi mobilite çözümleriyle sektörde kısa sürede büyük bir etki yapan QCAR Mobilite, birinci yıl dönümünü kutladı.

Maher Holding bünyesinde Quick Sigorta ve Corpus Sigorta’nın ortaklığı ile kurulan QCAR, güçlü sermaye yapısı ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren grup şirketlerinin desteği ve sinerjisi ile araç kiralama sektörünün önde gelen oyuncularından biri olmayı başardı. Quick Tower’daki merkez ofisinden sonra İstanbul’daki Nef 22 Ataköy ve hemen ardından Kurtköy’deki ofislerini açarak hızlı bir ilerleme kaydeden şirket, geniş araç filosu ve üstün müşteri hizmetiyle müşterilerinin seyahat deneyimini kolaylaştırmaya devam ediyor. Yakın zamanda dağıtım kanallarını genişletmek ve iş adamlarına yeni bir iş modeli sunmak amacıyla geliştirdiği franchise şubeliği alma fırsatını yatırımcıları ile buluşturmaya başlayan şirketin 2024 hedefleri arasında yıl sonuna kadar Ankara, Bodrum ve İzmir havalimanları olmak üzere üç yeni ofis ve 500’den fazla noktada franchise şubesi açmak var.

“İlk yılımızda hedeflerimizi aşarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz”

QCAR Mobilite Genel Müdürü Barış Sezen, birinci yıl dönümüne özel yaptığı açıklamada, “Bu özel günü kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlk yılımızda hedeflerimizi aşarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm takım arkadaşlarımıza ve acentelerimize teşekkür ederiz. Dijitalleşmeyi merkezimize alarak mobilite çözümlerimizi daha da genişleteceğiz ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar ise, şirketin grup içindeki önemine vurgu yaparak şunları söyledi:

“QCAR sadece bir araç kiralama şirketi değil, bir mobilite şirketi olarak ekosistemimizin en önemli parçalarından biridir. İlk yılımızda gösterdiğimiz başarılar, QCAR’ın gelecekte ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. Acentelerimizi finansal markete dönüştürme sürecimiz ile birlikte müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve yenilikçi yaklaşımlarla büyümeye devam edeceğiz.”