Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

SARI’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Kurban Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada, Türkiye’nin huzura ihtiyaç duyduğunu, halkın bayramlarda yaşanan huzuru her gün yaşamak istediğini söyledi

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan

Vatandaşların Kurban Bayramını kutlayan CHP’li Sarı halkın yoğun olarak hissettiği geçim sıkıntısı ve beraberinde gelen sosyal sorunlarla bayram yaşamasının kolay olmadığını ifade ettiği mesajında şunları dile getirdi:

“Bayramlarımız, uzlaşma, sevgi, kardeşlik, barış, hoşgörü ve huzurun daha yoğun yaşandığı günlerdir. Dayanışma ruhuyla yaşadığımız Kurban Bayramımızı halkımız yoğun olarak hissettiği geçim sıkıntısı ve beraberinde gelen sosyal sorunlarla yaşamaya çalışıyor. Hayat pahalılığında bayram sevincini yaşamak kolay değildir. Emeklimiz torunlarıyla kucaklaşırken, anne babalar evlatları ile kucaklaşırken onlarla gönlünden geçtiği gibi bir paylaşımda bulunamıyor. Ama millet olarak umutlarımız var. Yarınlar bayramımızın canlandırdığı dayanışma ve paylaşım ile daha güzel olacak. Türkiye’yi içinde bulunduğu durumdan kurtaracak irade etrafında birleşip güzel günleri yaşayacağımız günler yakındır.  Her günümüzün Bayramlarımızda olduğu gibi barış, huzur, birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini temenni ediyor, geleceğe güvenle bakabilmemiz, vatan için, vatandaşlarımızın huzuru için gözlerini kırpmadan canlarını veren aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, şehit ailelerimize, yakınlarına sabırlar diliyor, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyorum.