AK Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir, TBMM’nin tatil olmasının ardından başta Balıkesir merkez olmak üzere, ilçe, belde, köy ve mahallelerde hemşerileriyle buluşarak dertlerine derman olmak için çalışıyor.

Altıeylül, Gönen ve Kepsut ilçelerine yaptığı ziyaretler ile teşkilat ve ev ziyaretleri yapan Aydemir; Kesirven mahallesinde kadınlar ile ev toplantısında kadınların Ak Partiye verdikleri destekler için teşekkür edip desteklerin devamını isteyen milletvekili Aydemir kadınlarla yakından ilgilendi.

 

AYDEMİR’DEN SELAM SÖZÜ

Daha sonra Gönen’e gecen Aydemir ilçe başkanı Merve Üncük İşgüden ve kadın kolları başkanı Firdevs Tümen ile birlikte teşkilat mensupları ile ilçe başkanlığında bir araya gelerek teşkilat mensupları ile geçmiş dönemi ve önümüzdeki dönemi istişare ettiler. Teşkilat buluşması sonrası Gönenli vatandaşlar ile selamlaşıp sohbet edip talep ve önerilerini dinleyen Aydemir, Sebahattin Çetinkaya’nın bahçesinden kendi elleri ile koparak ikram ettiği incirin tadına baktı. Buradan Gönen balcı köyüne gecen Aydemir gördüğü tedavi evinde istirahat eden hasta Gülsüm Karaca’yı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Burada bir süre köy sakinleri ve çocuklar ile sohbet edip köy halkının taleplerini dinleyen Aydemir Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı fanatik “Balcılı dede” lakaplı Ömer Güler ile de sıcak samimi bir sohbet gerçekleştirerek selamlarını Cumhurbaşkanımıza ileteceği sözünü verdi.Gönen ilçe ziyaretçilerine Gönen ziyaret odası ve başkanı Necati Özkurt ile devam eden Aydemir burada tarım ilçesi gönenin tarımda geldiği nokta ve ilerisi için yapılacakları ele aldılar.

PAZARCI ESNAFINI GEZDİ

Gönen Pazar esnafını gezen Aydemir kadınların el emeği göz nuru iğne oyasına hayranlığını dile getirerek toplumu ayakta tutan kadınların hükümet döneminde geldikleri nokta ve güçlü kadın profilinden duyduğu memnuniyeti ve desteklerini dile getirip iğne oyası ile yapılan el emeği göz nuru ürünleri hayranlıkla inceleyerek alışveriş yaptı. Pazar esnafı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek milletvekilini tekrar aralarında  görmek istediklerini dile getirerek davet ettiler. Gönene gelip meşhur Büyüksoğuklar kavunu tadına bakmadan gidilmeyeceğini dile getiren Gönenli çiftçi Tuncay Salı milletvekili Aydemir’e kendi yetiştirdiği Büyüksoğuklar kavunundan ikram etti.

KEPSUT’TA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Kepsut’u ziyaret eden Milletvekili Aydemir ilçe başkanı Mehmet yılmaz, Belediye Başkanı İsmail Cankul ve kadın kolları başkanı Selma Özkarasu ile birlikte ilçe başkanlığı ve belediyeyi ziyaret ederek teşkilat mensupları ile buluşarak önümüzdeki süreç planlamalarını, yatırımlarını ele alarak karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Kepsut belediyesinin başlatmış olduğu yaz spor kursları kapsamında yaz futbol okulunu ziyaret eden Aydemir burada bir süre çocuklar ile sohbet ederek etkinliklere katıldı. Tamamı belediye imkanları ile yapılan Kepsut Meslek Yüksekokulunu ziyaret eden Aydemir, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alarak burada eğitime, gençliğe, yediden yetmişe halkımıza yapılan hizmetlerden duyduğu memnuiyeti dile getirerek geçtiğimiz günlerde tefrişatı için ödenek sağladıkları yurt ve Meslek yüksek okulunun ilçemize katacağı değere vurgu yaptı.