İYİ Parti Karesi Belediye Başkan Adayı Mustafa Lemi Aytekin, saha çalışmalarına kırsal mahalle ziyaretleriyle başladı. Adaylığının vatandaşlar tarafından olumlu karşılandığını belirten Aytekin, “Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Başkanlığı görevim ve zahire pazarında dükkanım olduğun dolayı kırsal mahallelerle sıkı ilişkilerim var. Adaylığım sonrasında her siyasi görüşten vatandaşımızdan olumlu tepkiler aldım” dedi

İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in Balıkesir programında adaylığını açıkladığı Mustafa Lemi Aytekin, vakit kaybetmeden saha çalışmalarına kırsal mahalle ziyaretleriyle başladı.  Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Lemi Aytekin, İYİ Parti Karesi Belediye Başkan Adaylığının kırsal mahallelerde olumlu karşılandığını belirtti. Babasının uzun yıllar Ticaret Borsası’nda meclis başkanlığı, amcasının da Adalet Partisi ve DYP’de milletvekilliği yaptığına dikkat çeken Aytekin, Balıkesir’in siyasi ve sosyal hayatına katkı sunan bir aile olduklarını kaydetti.

“OLUMLU GERİ DÖNÜŞLER ALIYORUM”

Her siyasi görüşten vatandaşa dokunduklarını ifade eden İYİ Parti Karesi Belediye Başkan Adayı Mustafa Lemi Aytekin, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Balıkesir ziyaretinde adaylığım açıklandı. Adaylığımın açıklandığı günden itibaren saha çalışmalarına başladım. Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Başkanlığı görevim ve zahire pazarında dükkanım olduğun dolayı kırsal mahallelerle sıkı ilişkilerim var. Adaylığım sonrasında her siyasi görüşten vatandaşımızdan olumlu tepkiler aldım. Bana ve adaylığıma karşı yaklaşımları son derece sıcaktı. Bu kırsal mahalle ziyaretlerinde bende halkımızın talep ve beklentilerini yerine dinliyorum. Belediye başkanlığını kazandığımız andan itibaren kırsal mahallerdeki vatandaşlarımızı destekleyeceğiz. Çiftçimizi katma değerli üretim yapmaya teşvik edeceğiz. Şehir merkezinde de eksiklerin ve vatandaşların taleplerini biliyoruz. Önümüzdeki günlerde projelerim ve çalışmalarımla ilgili bir toplantı düzenlemeyi düşünüyorum” dedi.