AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Bigadiç AK Parti Kadın Kolları Başkanı Esra Önder’in düzenlediği istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Bigadiç AK Parti Kadın Kolları Başkanı Esra Önder’in düzenlemiş olduğu istişare ve değerlendirme toplantısına AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir’in yanı sıra İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Buğra,Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Belediye Başkanı Neşet Akbıyık, yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanı ve belediye meclis üyeleri de katıldı.
Gerçekleştirilen toplantının ardından ilçe hakkında bilgiler alan Milletvekili Aydemir, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Kadın Kolları Başkanı Türkan Buğra ile birlikte yapımı devam eden 33.095.00 m² lik alanda 53.318.613.00 TL maliyetli modern kapalı Pazar yeri, alışveriş merkezi inşaatında incelemelerde bulundu. İnşaatta çalışan işçilere tatlı ikram eden Milletvekili Aydemir, işçilerle kısa bir sohbet ettikten sonra kolaylıklar diledi.

BİTTİĞİNDE ÖRNEK BİR MİLLET BAHÇESİ OLACAK

Bigadiç’te yapımı devam eden ve içerisinde taş köy evleri, balık tutmak için göletler, çocukların meyveleri elleriyle dalından kopararak tadacakları onlarca çeşit ağacın bulunduğu meyve bahçeleri, atlar için koşu parkurlarının bulunduğu 1.071.000.00 m² lik alana yapılacak olan millet bahçesindeki çalışmaları inceledi. Yapımı bittiğinde örnek bir millet bahçesi olacağını ifade eden Milletvekili Aydemir, “Bugün Bigadiç’e istişare ve değerlendirme toplantısına katılmak için geldik. Çok verimli bir toplantının ardından ilçemizi gezip ilçemizde yapımı devam eden önemli tesislerimizi ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Yapımı gerçekleştirilen tesislerimizin Bigadiçli vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.