Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

SEN DE Mİ BRÜTÜS?

CHP’de “Maşallah” dediğimiz 40 gün yaşamıyor…

CHP’de “Maşallah” dediğimiz 40

Adama “Emekçi başkan, ezilenlerin sesi, işçinin nefesi” dedik bağrımıza bastık, deyim yerindeyse ‘Su tosbağası’ çıktı

CHP’nin işçilikten gelme Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, koltuğun büyüsüne çabuk kapıldı. Şehirli, Balıkesir sokaklarında arkasında şemsiyeli korumalarla tabir-i caizse Polat Alemdar gibi geziyor…

Düne kadar mahallenin TEKEL bayisine bisikletle kutu bira almaya giden Şehirli, şimdi aynı TEKEL bayisine makam arabasıyla gidip, biraları şemsiyeli korumalarına, şoförlerine aldırıyor

Yahu bunlar iki belediye kazandık diye devleti ele geçirdik falan mı zannediyor? Bu ne kibir, bu ne enaniyet? Yahu siz kimsiniz, havanız kime?

ŞATAFATA ÇABUK ALIŞTI!

Ordu Donatım Ana Tamir Fabrikası’nda senelerce işçi olarak çalıştıktan sonra belediye başkanı seçilen Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, koltuğa oturunca 45 günde şanzımanı- freni dağıttı. Koruma grubuyla gezen Başkan Şehirli, çantasını şoförüne, şemsiyesini korumasına tutturmaya başladı.

MAKAM ARABASIYLA BiRA

Daha düne kadar evinin bulunduğu Bahçelievler Mahallesi’ndeki TEKEL bayisine bisikletiyle bira almaya giden Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, şimdi makam arabasını biracının önüne yanaştırıp şoföre, korumaya her akşam 3-5 şişe bira aldırıyor, arabadan inmeye tenezzül dahi etmiyor.

AKLI ‘KELDEN’ ALIYOR…

Şehirli, hor görüldüğü için, adaylığı çekilmek istendiği için, emekçilikten geldiği için oluşturduğu sempatiyi maalesef 45 günde kaybetti. Seçim gecesi “Beni hor gördüler. Mikrofon bile vermedi O…çocukları” dedi- ğine dair ses kayıtları olduğu söylenen Şehirli, şimdi CHP politbürosuna girmek için aklı kelden alıyor.