Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Kazım Çalışkan, Balıkesir Üniversitesine yeni gelen öğrencilerle helal sofrasında buluştu

Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Kazım Çalışkan,  Balıkesir Üniversitesine yeni gelen öğrencilerle helal sofrasında buluştu. Hasan Basri Çanyat Erkek öğrenci yurdunda düzenlenen yemek programının ardından Başkan Çalışkan’ın liderliğinde Üniversiteler Birim Başkanlığı görevine Mesut Şahin seçildi. 

“ANALARINI, BABALARINI HÜRMETLE DE SELAMLIYORUM”

Yapılan program dahilinde gençler hoş sohbet eden Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Kazım Çalışkan, “Üniversite Birimimiz tarafından Hasan Basri Çantay erkek öğrenci yurdunda tertip edilen Tanışma Gecesinde üniversitemize yeni gelen kardeşlerimiz ile helal soframızda bulunup ekmeğimizi bölüştük. Genel merkezimizce hazırlanan birbirinden faydalı projelerden bahsettik. Liderimizin 2023 Türkiye vizyonu hakkında sohbette bulunduk. Program akabinde Üniversiteler Birim Başkanlığı görevine Mesut Şahin atanmıştır. Liderimizin ifadesiyle; kökeni ve doğduğu yer nereyi gösterirse göstersin, bu millet benim, bu vatan benim, bu bayrak benim diyen her kardeşimi kucaklıyor, pir-ü pak alınlarından öpüyorum. Analarını, babalarını hürmetle de selamlıyorum. Katılım sağlayan her kardeşimize teşekkür ediyorum” dedi.