Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

BAŞKAN KULA TOBB TOPLANTISINA KATILDI

Balıkesir Ticaret Odası (BTO) Başkanı Rahmi Kula, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Odaları Müşterek Konsey Toplantısı’na katılım sağladı. Toplantıda iş dünyasının sorunları ve talepleri ele alındı.

Balıkesir Ticaret Odası (BTO)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Odaları Müşterek Konseyi, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın da katılımıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Balıkesir Ticaret Odası (BTO) Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula katılım sağladı. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Başkan Kula, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile de bir araya geldi.

“ÜYELERİMİZİN SIKINTI VE ÖNERİLERİNİ DİLE GETİRDİM”

Toplantı kapsamında sektörlerde yaşanan sıkıntı ve çözüm önerileri istişare edildi. İş dünyasının talep ve sorunlarını toplantıda dile getirdiklerini söyleyen Balıkesir Ticaret Odası (BTO) Başkanı Rahmi Kula, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Odaları Müşterek Konseyi, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın da katılımıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya katılım sağladım. Toplantıda ilimizin ve üyelerimizin sektöre dair sıkıntı ve önerilerini iletme fırsatı buldum. Alınan kararların hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.