Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Kurnaz: “Hemşehrilerimiz ile iletişimimizi geliştireceğiz”

İlkadım Belediye Başkanı İhsan

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, vatandaş ile belediye arasındaki tüm iletişimi, dijital ortamda tek bir ekranda otomatik olarak toplayan yönetim sistemini hayata geçirdiklerini belirterek, “Hemşehrilerimizle olan iletişimimizi geliştireceğiz. Vatandaşlarımız yaşadıkları sorunları bizlere muhakkak iletsinler” dedi.

İlkadım Belediyesi, ortak akıl ve yönetim anlayışı ile tüm hizmetlerin odağına vatandaş memnuniyetini yerleştiren yeni dönem çağrı ve çözüm merkezi yazılımı ULAKBEL uygulamasına geçti. Başkan İhsan Kurnaz öncülüğünde yeni nesil belediyecilik anlayışıyla atılan dijital dönüşüm uygulaması ULAKBEL, İlkadımlılara ve belediye personeline büyük kolaylıklar sunacak. Vatandaşların taleplerinin daha hızlı çözüme kavuşturulması ve belediye birimlerinin çalışmalarında gösterdikleri performanslarının da değerlendirilmesini sağlayan sisteme ilişkin belediye personeline verilen eğitimler devam ediyor.

“Vatandaşlarımız yaşadıkları sorunları bizlere muhakkak iletsinler”

Vatandaşların teknolojiden faydalanmasını sağlamak ve işlem aşamalarını kolaylaştırmak amacıyla yeni projeler geliştirdiklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Yeni bir yazılımla İlkadım ilçemize hizmet vermeye başlamış durumdayız. ULAKBEL yazılımı sayesinde vatandaşlarımız şikâyetlerini hem WhatsApp hem de sosyal medya üzerinden bizlere iletebilecek. Vatandaşlarımızdan gelen tüm talepleri sistem tek merkezden cep telefonlarını doğrulayarak takip edebiliyor. Telefon ve mail yoluyla gelen talepleri mobil uygulama sayesinde birimler talepleri hızlıca alacak ve yine hızlıca çözüme kavuşturacak. Temel amacımız vatandaşın problemini sistem üzerinden ilk elden alıp, hızlıca sonuçlandırıp, neticeyi kendisine iletmek. İlkadımlı hemşerilerimizden şunu istirham ediyorum: Lütfen yaşadıkları sorunları, sıkıntıları bizlere muhakkak iletsinler. Vatandaş aynı zamanda bizim cadde ve sokakta dolaşan gözümüz, kulağımız. Onların bize ulaştırdıkları bilgiler çok önemli. En başta ifade ettiğimiz gibi, bu güzel ilçeyi, Samsun’un kalbi İlkadım’ı birlikte yöneteceğiz. İletişimimizi güçlendireceğiz. Sorunlarımızı daha hızlı çözmeye çalışacağız. Bu yeni dönemin ve sistemin ilçemiz ve İlkadımlı hemşehrilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.