Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

BAÜN Spor Bilimleri Fakültesinde Mezuniyet Heyecanı

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Spor Bilimleri Fakültesinde 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Spor

BAÜN Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Şehit Fethi Sekin Konferans Salonunda düzenlenen törene, Balıkesir İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Nurettin Alkan, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel OğurluProf. Dr. Yücel Oğurlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Murat Doğdubay ve Prof. Dr. Fatih Satıl, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zekeriya Göktaş, senato üyeleri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende öğrenciler adına İrem Temizel bir konuşma yaptı. Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zekeriya Göktaş da yaptığı konuşma ile öğrencileri mezuniyetleri dolayısıyla tebrik etti.
Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu da törende bir konuşma yaparak mezunları başarılarından dolayı kutlarken, öğretim elemanlarına ve öğrenci velilerine de öğrenciler üzerindeki emekleri için teşekkür etti.
Tören, dereceye giren öğrenciler ile mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından, keplerin atılmasıyla sona erdi.