Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Öğrencileri, İş Hayatına Hazırlanıyor

Ayvalık Meslek Yüksekokulunda teknik çalışma ve tesis ziyaretleri ile öğrencilere sektörel bilgi ve deneyim kazanma imkanı sunuluyor.

Ayvalık Meslek Yüksekokulunda teknik

Mimari Restorasyon Programı Öğrencilerinden, Rölöve Çalışması Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü, Mimari Restorasyon Programı öğrencileri tarafından, Ayvalık Kentsel Sit alanı içerisinde yer alan Ayvalık Eski Karakol Binası’nda Rölöve çalışmaları gerçekleştirildi. Rölöve ve Restorasyon Projesi dersi kapsamında, Öğr. Gör. E. Gülşah Yetgin Gözüaçık yürütücülüğünde gerçekleştirilen çalışmada yapı belgelenerek projelendirildi.

Tesis Ziyaretleri Yapıldı

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü, Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı tarafından Mutfak Hizmetleri dersi kapsamı ve Ayvalık Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Hayri Taşkır ve Öğr. Gör. Gözde Nur Coşkun Kaya danışmanlığında Grand Temizel Otel’e, Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü, Yönetim ve Organizasyon Bölümü tarafından da Ayvalık Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Hayri Taşkır danışmanlığında Özgün Zeytincilik A.Ş. üretim tesislerine teknik gezi düzenlendi.