İvrindi’nin Karaçepiş ve Bozören mahallelerinin yıllardır süregelen yol dertleri son buluyor, mahalle sakinlerinin yüzü gülüyor.

“Canbey Yol Sözünü Tuttu, Asfalt Dökümünde Mahalleli ile buluştu”

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey ve İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’in 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi sözünü verdikleri Karaçepiş ve Bozören yolu sıcak asfalt çalışmaları hız kazandı. Geçtiğimiz haftalarda mahalle ziyaretlerinde yol yapım çalışmalarının en kısa sürede başlayıp tamamlanması için planlamanın yapıldığının müjdesini veren Canbey, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ve AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Tuğrul Çakır ile birlikte dün gerçekleştirdiği Bozören ziyaretinde sıcak asfalt dökümünün başlangıcında bulundu. Milletvekili Canbey mahallelilerin adak kurbanı ile gerçekleşen asfalt töreninde açıklamalarda bulundu.

“Yol sözümüzü yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz.”

Canbey: “Bugün burada, yıllardır yapılamayan, Karaçepiş ve Bozörenli hemşehrilerimizin öncelikli talebi olan yol sorununun çözüme kavuştuğunun müjdesini vermek ve sıcak asfalt dökümünün başlangıcını yapmak üzere bulunmaktayız. Öncelikle bu yol sorununun çözümü için destek olan Balıkesir Valimiz Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve İvrindi Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz’e teşekkür ediyorum. Yolumuz inşallah kısa sürede tamamlanacak. Bu vesileyle, yol yapım çalışmalarında bulunan işçi kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bu süreçte bizlere destek olan, sürecin mahallelilere aktarımında yardımcı olan Bozören muhtarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Yolumuz hayırlı uğurlu olsun, Rabbim hemşehrilerimizin kazasız belasız kullanmasını nasip eylesin. İnşallah milletimize hizmetlerimiz artarak devam edecek”