Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

CANBEY’DEN MÜJDELER

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanvekili Dr. Mustafa CANBEY, sağlık alanında beş müjdeyi duyurdu

AK Parti Balıkesir Milletvekili

Milletvekili Canbey; “112 Acil Sağlık Hizmetlerinde 4 olan doktorlu istasyon sayımız 8’e yükseltilmiştir. İl dışından Atatürk Şehir Hastanemize gerçekleşecek hasta sevklerinde ve İl dışına yapılacak hasta sevklerinde kullanılmak üzere Atatürk Şehir Hastanemize yapılacak olan Helipet(Acil İniş Alanı) ödeneği bakanlığımız tarafından gönderilmiştir. En yakın zamanda proje ve yapım hizmetlerine başlanacaktır. Ayvalık Devlet Hastanemiz C rol grubundan B rol grubuna yükseltilmiştir. Bu sayede Ayvalık ilçe hastanemizde hizmet genişlemesi sağlanacak ve sunulan sağlık hizmeti daha da kaliteli bir hale gelecektir. Balıkesir Devlet Hastanemizin 400 yataklı ek binasının temeli atıldı. 400 yataklı Edremit Yeni Devlet Hastanesi için de kazma vuruluyor.” dedi.

“Milletvekillerimizle birlikte güzel şehrimiz Balıkesir’imizin her alanda güçlenmesi, büyümesi ve gelişmesi için çalışıyoruz.” ifadelerini kullanan Milletvekili Dr. Mustafa Canbey; “Sağlık alanında vatandaşlarımızın memnuniyet düzeyini daha da yükseltecek adımları hep birlikte atarak yeni projelerle Balıkesir’imizi sağlıkta marka kent yapacağız. Bunun için bir çok adımlar atıyoruz. 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde 4 olan doktorlu istasyon sayımız 8’e yükseltilmiştir. İl dışından Atatürk Şehir Hastanemize gerçekleşecek hasta sevklerinde ve İl dışına yapılacak hasta sevklerinde kullanılmak üzere Atatürk Şehir Hastanemize yapılacak olan Helipet(Acil İniş Alanı) ödeneği bakanlığımız tarafından gönderilmiştir. En yakın zamanda proje ve yapım hizmetlerine başlanacaktır. Ayvalık Devlet Hastanemiz C rol grubundan B rol grubuna yükseltilmiştir. Bu sayede Ayvalık ilçe hastanemizde hizmet genişlemesi sağlanacak ve sunulan sağlık hizmeti daha da kaliteli bir hale gelecektir. Balıkesir Devlet Hastanemizin 400 yataklı ek binasının temeli atıldı. 400 yataklı Edremit Yeni Devlet Hastanesi için de kazma vuruluyor. Balıkesir’imize hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Balıkesir’imize her alanda yatırımlar yapmaya, şehrimizi Türkiye Yüzyılı’na hazırlamaya devam edeceğiz.” dedi.