Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

2024 BİODERMA PRO BEACH TOUR ÖREN ETABI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği 2024 Bioderma Pro Beach Tour Balıkesir Ören Etabı, 3 gün süren mücadelelerin ardından Ören Sahili’nde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve

Ödül törenine Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş, Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Aytekin Durmaz, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Uğur Baysal, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Burç Özoğuz ve Burhaniye Belediyesi Meclis Üyesi Salihcan Yenikardaşlar katıldı.

Kadınlar kategorisinde:

  1. olan Babadağ Teleferik (Medine K. ve Anna K.) takımının madalyalarını Belediye Spor Kulübü Başkanı Burç Özoğuz, Bioderma hediye paketlerini ise Burhaniye Belediyesi Meclis Üyesi Salihcan Yenikardaşlar takdim etti.
  2. olan TVF Lisesi (Ceylin S. ve Su Ş.) takımının madalyalarını Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Bioderma hediye paketlerini ise Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç takdim etti.

Balıkesir Ören etabında şampiyon olan N. Yaren S. ve Merve Ç. çiftinin madalyalarını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Aytekin Durmaz, Bioderma hediye paketlerini ise Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş takdim etti.

Erkekler kategorisinde:

  1. olan Aleksey Atilla Ö. ve Tarık G. çiftinin madalyalarını Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Burç Özoğuz, Bioderma hediye paketlerini ise Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Uğur Baysal takdim etti.
  2. olan Gain Spor Kompleksi (Hasan H.M. ve Ahmet Can T.) takımının madalyalarını Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Bioderma hediye paketlerini ise Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç takdim etti.

Balıkesir Ören etabı şampiyonu olan Staff Coffee&Company (Yusuf Ö. ve Batuhan K.) takımının madalyalarını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Aytekin Durmaz, Bioderma hediye paketlerini ise Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş takdim etti.