Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Balıkesir MYO’da Mezuniyet Sevinci

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Balıkesir Meslek Yüksekokulunda 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Balıkesir

Balıkesir Üniversitesi Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Şehit Polis Fethi Sekin Konferans Salonunda düzenlenen törene, Balıkesir Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Murat Doğdubay, Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Satıl, Balıkesir Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Metin Demirtaş akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende öğrenciler adına Hümeyra Erdoğan bir konuşma yaptı. Balıkesir Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Metin Demirtaş da yaptığı konuşma ile öğrencileri mezuniyetleri dolayısıyla tebrik etti. Balıkesir Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Murat Doğdubay da törende bir konuşma yaparak mezunları başarılarından dolayı kutlarken, öğretim elemanlarına ve öğrenci velilerine de öğrenciler üzerindeki emekleri için teşekkür etti. Tören, dereceye giren öğrenciler ile mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinden sonra, keplerin atılmasıyla sona erdi.