Balıkesirspor’un hiç kimsenin beklemediği şekilde ki yükselişi birilerinin iştahını kabartmış olmalı..!

Siyasi enkaz olan eski AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ve iki kankası ile geçtiğimiz gün Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı’yı kulüp tesislerinde ziyaret ederek ‘başarı dileklerinde’ bulunmuş..

Hasan efendi, kendi sosyal medya hesabından bu ziyaretin fotoğraflarının üzerine şu cümleleri yazmış; Beraber yol yürüdüğümüz Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı yı ziyaret ederek şampiyonluk yolundaki başarılı gidişatından dolayı kutladık.”.

Biliyorsunuz Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı’yı düne kadar tanıyanlar AK Partili  Klimacı Kadir olarak tanıyorlardı. Bugün ise Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı olarak neredeyse tüm Balıkesir ve hatta yavaş yavaş Türkiye tanımaya başladı.

İl Başkanı olduğu dönemde kendi idealleri uğruna AK Parti’yi ‘mikser’gibi karıştıran ve en sonunda kendi kendinin ‘kafasını uçurtan’Hasan, siyasi hırslarından hiçbir şey kaybetmemiş..Hala il başkanı edalarında pozlar verip, ziyaretler gerçekleştiriyor. Ama bilmiyor ki; artık kendisi siyasi bir mefta..!

Dedik ya; siyaseten öyle hırslı ki Hasan, nerede bir reyting görse hemen üstüne atlıyor. Şekil A; Balıkesirspor’da olduğu gibi..! Hesapta Kadir’e yanaşıp olur da ileride Kadir bu reytingle siyaseten bir yerlere gelirse oda peşine takılsın..!

Yemezler Hasan kardeş yemezler..!

Ancak şu şekilde yemiş gibi yapabiliriz.. Bugüne kadar icra dosyalarından kaldırdığın paralardan  Balıkesirspor’a canlı destek yap o zaman düşününüz..!