Geçtiğimiz günlerde Sembol Medya bünyesindeki YENİSÖZ Gazetemizde iki haber yayınladık. Birincisi EKK Kooperatifi Başkanı Erol Ayvaz’ın makam otomobili, ardından da bir başka esnaf kredi kooperatifi olan Umum Madeni Eşya Sanatkarları Odası Kredi Kefalet KooperatifiBaşkanı Hüseyin Özgen’in son model BMW 5.25 makam arabası.

Her iki haber sonrası da Balıkesir esnafından çok ilginç yorumlar aldık. Benim ise bu yorumlar arasında en dikkatimi çeken ise şu oldu; “ Her iki lüks düşkünü kooperatif başkanı bugüne kadar Balıkesirspor için ne yapmışlar? ”.

Her ikisinin de Balıkesirspor’dan bir haber olduğuna eminim ve her ikisinin de Balıkesirspor için her hangi bir maddi katkı sağladığını sanmıyorum.. Ama her ikisine de mikrofon uzatıp; Balıkesirspor ile igili ne düşünüyorsunuz? diye bir soru sorsan, verecekleri cevap kesinlikle şu olacaktır; “ Balıkesirspor en değerli markamız, Balıkesirspor’u çok seviyoruz”. Get leynnnn..!

Bence Balıkesir esnafı baskı kursun, her iki başkanda makam otolarını satıp Balıkesirspor’a bağışlasın. Neticede Balıkesirspor’un üst liglerdeki varlığı bir şekilde Balıkesir esnafına katma değer sağlayacaktır..