Sezon öncesi anahtarı Vali’ye teslim edilmek üzereyken Kadir Dağlı ve üç beş arkadaşı tarafından sahip çıkılan Balıkesirspor şu anda ligde hiç kimsenin hesaplayamadığı ve ummadığı bir yerde olunca ‘MİKSER’ler yine karışmaya başladı..!

Daha önceki yönetimlerde de yer alan bu ‘MİKSER’ler özellikle milli arada bir hayli sıkı çalıştılar..!

Yönetimin futbolculara prim ödemeleri için söz verdiği tarihin gecikmesini fırsat bilen bu tipler, takım içindeki üç-beş futbolcu ile bağlantıya geçerek onların kazan kaldırması yönünde çalışma başlattı.

Bakın beyler; bugün için üstü kapalı olarak aktardığım bu konuları sanmayın ki; yarın açık açık, isim isim yazmam..! Sizlerin hepsinin DNA profilleri elimde var..! Hanginiz, hangi köşede, ne halt karıştırıyor hepsi belgeleri ile elimde mevcut. Onun için siz siz olun Balıkesirspor’dan elinizi eteğinizi çekin. Yoksa yapmaya çalıştığınız algı operasyonunun kralını benden görürsünüz.

Bu işler başkanlarla selfi çekip ‘para bizde(!)’ görüntüsü vermeye benzemez. Başkanlar size değil para günahlarını vermez..! Bunu sizlerde çok iyi biliyorsunuz. Gücünüz yetmez..! Onun için siz siz olun dertsiz başınıza dert almayın. Gidin başka yerleri karıştırın. Balıkesirspor sizi aşar..!

KADİR BAŞKAN YA SİYASET YAP, YA BALKES’E BAŞKANLIK..!

Belki de gelmiş geçmiş Başkanlar içinde üzerine en çok risk alan Başkan Kadir Dağlı’dır.

Kendi ticari hayatını riske atarak takımı bugünlere kadar gelmesini sağlayan Kadir Dağlı, hepimizin bildiği gibi siyasi bir kimlikte taşıyor. Şu anda takıma mensubu olduğu partinin Belediye Başkanlarından delikli kuruş gelmemesini  ‘rest çekerek’ açıklamak yerine  konuyu döndürüp dolaştırıyor..! Kadir kardeşim, yarın öbür gün işler sarpa sararsa kimse senin ne durumda olduğuna bakmaz. Onun için sen Balıkesirspor Başkanı olarak gücünü göster. Şu anda bu ilde en çok reytingi olan isim sensin. Siyasi hedeflerini bir köşeye bırak..

Tabiki  bu yazıya ufak bir not eklemekte de fayda var.. Birileri Balıkesirspor için ‘Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli’ olarak bakıyor ya.. Yanlış yapıyor. Başkan Kadir Dağlı, kulübün sıkıntıda olduğunu sizin hayal bile etmediğiniz en tepedekine söyledi bile..! Hani bilginiz olsun istedim..!