Kadir Dağlı ve arkadaşlarının Balıkesirspor’u ‘Kayyum’un kapısından’ döndürdükten sonra içimdeki şüphelerle birlikte öylesine eleştirmiştim ki..Fakat sonra gelişmelerin iç yüzünü öğrendikçe dedim ki; Başkan Kadir Dağlı ve yönetimi eleştirmek vicdansızlıktır..!

Tabiki benimde yönetim içinde hiç haz etmediğim, kendi egoları için Balıkesirspor’u alet eden tipler yok mu..? Elbette var.. Ama ne yapıyoruz, yönetim içindeki böylelerini ‘yok’ sayıyoruz, görmüyoruz, geçiyoruz..!

Neyse biz vicdan meselesine dönelim. 3 gün önce merkez üssü Balıkesir olan bir deprem yaşadık. İnsanoğlunun çaresiz kaldığı andır deprem gerçeği.. Anca kelime-i şahadet getirir, beklersin..!

İşte böylesine ‘şok’ yaşadığımız ilk dakikalarda Balıkesirspor’un mali işlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi kardeşim Sefer Coşkun, kendisine ait olan Balıkesir’in en nezih mekanlarından birisi olan  Avlu’daki Hisler Kahvesini tüm Balıkesir ve Balıkesirsporlulara açtı.. Gecenin geç saatlerine kadar ikramlardan ücret alınmadı..

Çok ince ve vicdanlı bir davranış örneği… İşte bu insanlar Balıkesirspor’un yöneticileri.. Ve bekliyoruz ki; böylesine vicdanlı insanlara Balıkesirspor yönetiminde birileri elini vicdanına koyup destek olsun.. Bakalım, hala bir ümit bekliyoruz…!