Bu sezon için Balıkesirspor’u zor günlerin bekleyeceğini bugünden tahmin etmek çok zor değil. Şu anda takımda tecrübeli olarak kalan 6-6 isim ve onların yanına alt yapıdan gelen isimlerle oluşan bir kadro ile lige tutunmaya çalışacağız.

Başkan Kadir Dağlı ve yönetim kurulu son dakikaya kadar ‘transfer tahtasını’açtırmak için kapı kapı dolaşıyorlar. Şunu çok net olarak biliyoruz ki; eğer şu andaki kadroya takviye yapmazsak böylesine güçlü bir ligde tutunmak çok ama çok zor.

Peki imkansız mı?.

Tabiki değil.

En azından Balıkesirspor’un kaleci Vuko ve Atilla, Glumac, Doğa, Okan ve Oğuzhan’dan oluşan defans hattı bu ligin en iyi defans kurgularından birisi, orta sahada da sadece elde Foxi..Diger mevkilerde bizim alt yapıdan gelen çocuklar.. Evet, bu kadro çok iyi motive olur ve arkasında özellikle de taraftarın gücünü hissederse bu ligde tutunabilir.. Kısaca bu sezon taraftara çok ama çok iş düşüyor.. Takım ne netice alırsa alsın en azından iç sahadaki maçlarda geçen sezon Eskişehirspor örneğinde olduğu gibi taraftar Atatürk’te olsun..